ali veli
Yunus ve Kuş Gözlemi
Süre
4 Saat

1 Haziran Cumartesi
Saat 10.00

Meşher’in Göz Alabildiğine İstanbul: Beş Asırdan Manzaralar sergisi kapsamında düzenlediği “Bir Şehrin Üç Hikâyesi: Sokaklar, Gökyüzü ve Deniz” isimli etkinlik serisi, İstanbul Boğazı’nda yapılacak yunus ve kuş gözlemiyle devam ediyor. İlhamını, sergideki eserlerin detaylarında saklı canlılardan alan etkinlik, denizde yaşayan, gökyüzünde süzülen İstanbul sakinlerinin şehri nasıl deneyimlediğini gözlemleme, şehre onların gözünden bakmaya dair bir düşünme imkânı sunuyor. 
Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) işbirliğiyle teknede gerçekleşecek ücretsiz etkinlik, 1 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da Beykoz Korusu’nun önünden hareketle başlayacak. Boğaz’ın kuzey kıyılarında yapılacak gözlem sırasında TÜDAV uzmanları Boğaz’daki çeşitli yunus ve kuş türleri hakkında bilgi verecek. 
Yaklaşık dört saat sürecek etkinlik yine Beykoz’da son bulacak.Rezervasyonların tek kişilik alındığı etkinliğe kayit@mesher.org e-posta adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Meşher web sitesinde deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için çerez politikamızı okuyun.
EPOSTA İLE PAYLAŞ
Sergiyi eposta ile buradan paylaşabilirsiniz
Paylaşılacak Eposta
Paylaşan Eposta
Mesajınız
BASIN LİSTESİNE KATILIN
Etkinlikle ilgili detaylar sadece kayıt olacağınız eposta adresine gönderilecektir.
Adınız
Soyadınız
Ünvan
Çalıştığınız Kurum
Eposta Adresiniz
Daha iyi bir deneyim için
cihazı dik tutun