ali veli
BASIN BÜLTENLERİ
6 Şubat 2022
Alexis Gritchenko: İstanbul Yılları
Meşher, Alexis Gritchenko: İstanbul Yılları sergisi ile Ukraynalı sanatçının 1919–1921 yılları arasında yaşadığı İstanbul’u konu alan eserlerini izleyici ile buluşturuyor.
11 Kasım 2020
Türkiye’nin ilk özel müzesi olan Sadberk Hanım Müzesi’nden bir seçki Aralık ayında Meşher’de
Kuruluşunun 40. yılı dolayısıyla Sadberk Hanım Müzesi’nin koleksiyonundan bir seçki, 16 Aralık 2020 itibariyle Meşher’de.
26 Ekim 2020
Meşher’in Alexis Gritchenko: İstanbul Yılları sergisini ziyaret etmek için son günler
Meşher’in ikinci sergisi Alexis Gritchenko: İstanbul Yılları 1 Kasım 2020’ye kadar ziyaretçilerini bekliyor. Sergi için bir araya getirilen seçki, Gritchenko’nun, 1919–1921 yılları arasında yaşadığı İstanbul’da şehri konu aldığı çoğu suluboya olmak üzere, guaş, karakalem ve yağlıboya eserlerden oluşuyor. Sanatçının, İstanbul’u ziyaretinden 100 yıl sonra, o dönemde ürettiği 150’den fazla eserleri günlüğünün ışığında ilk kez bu sergi için bir araya getirildi.
7 Temmuz 2020
Meşher’in “Alexis Gritchenko: İstanbul Yılları” sergisi 1 Eylül itibariyle kaldığı yerden devam ediyor
COVID-19 salgını sebebiyle geçici olarak ziyarete kapatılan Meşher, gerekli sağlık tedbirleri alınarak, 1 Eylül itibariyle kapılarını yeniden açıyor.
15 Mayıs 2020
Meşher, Alexis Gritchenko: İstanbul Yılları sergisi için hazırlanan çevrimiçi etkinlik ve içeriklerle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor
Geçtiğimiz Eylül Ayında İstiklal Caddesi’nde kapılarını açan Meşher, sanat izleyicileri ile dijital platformlarda buluşmaya devam ediyor. Sosyal izolasyon sürecinde evde geçirilen zamanın daha iyi değerlendirilebilmesi adına, Meşher’in güncel ve geçmiş sergileri ile paralel etkinlikleri, çevrimiçi içeriklerine taşınıyor. Sağlık tedbirleri gereği geçici olarak kapalı olan sergi mekânı, dijital kanallarına özel bir içerik programı hazırlıyor.
FİLTRELE
Kategori
Sergiye Göre
Meşher web sitesinde deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için çerez politikamızı okuyun.
EPOSTA İLE PAYLAŞ
Sergiyi eposta ile buradan paylaşabilirsiniz
Paylaşılacak Eposta
Paylaşan Eposta
Mesajınız
BASIN LİSTESİNE KATILIN
Etkinlikle ilgili detaylar sadece kayıt olacağınız eposta adresine gönderilecektir.
Adınız
Soyadınız
Ünvan
Çalıştığınız Kurum
Eposta Adresiniz
Daha iyi bir deneyim için
cihazı dik tutun