Geçmiş Etkinlik
Çocuklar için Çevrimiçi Sergi Turu:
Zaman Yolculuğu
26 Ocak 2021, Salı, 11.00
Yaş: 8–12
Süre: 45 dakika


Etkinlik kontenjanı sınırlıdır.
Kayıt olunması gerekmektedir: kayit@mesher.org

16 Aralık’ta açılan “Mâziyi Korumak: Sadberk Hanım Müzesi’nden Bir Seçki” adlı sergimizi, küçük ziyaretçilerimizin sergiyi güvenle gezebilmesi için çevrimiçi ortama taşıdık. 8–12 yaş aralığındaki katılımcılarımız, sergi rehberlerimiz eşliğinde çıkacakları sekiz bin yıllık yolculukta, seçilen objeler üzerinden temel arkeoloji kavramlarını öğrenecek ve eski çağlardan günümüze ulaşan kültürel buluntularda kullanılmış çeşitli malzemeleri tanıyacaklar.

Katılım ücretsizdir.
Turun dili Türkçedir.
Çevrimiçi bağlantı mecrası: Zoom

KAYIT

Kişisel Verilerinin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni 'ni okudum ve bu kapsamda kişisel verilerimin, tanıtım süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla; Vehbi Koç Vakfı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, ilgi alanlarıma ve kullanım alışkanlıklarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini ve bu kapsamda formda belirttiğim iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini ve bu amaçla hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

REZERVASYONUNUZ TAMAMLANDI

Ebülten

Aktivasyon linki eposta adresinize gönderildi.
Meşher ebültene üye olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen eposta adresinize gelen bağlantıya tıklayarak üyeliğinizi onaylayın.

EBülten

Kaydınız alınmıştır.