Geçmiş Etkinlik
Çevrimiçi Rehberli Sergi Turu: Alexis Gritchenko – İstanbul Yılları
5 Aralık 2020 Cumartesi / 14:00
Ücretsiz Etkinlik
Etkinlik Dili: Türkçe
Süre: 60 dakika*


Etkinlik kontenjanı sınırlıdır.
Kayıt olunması gerekmektedir.
1 Kasım 2020’de sona eren “Alexis Gritchenko – İstanbul Yılları” sergisini göremediyseniz veya bir kez daha görmek istiyorsanız, çevrimiçi rehberli tur ile Gritchenko’nun İstanbul’una gidebilirsiniz.

Sanatçının 1919–1921 yılları arasında yaşadığı İstanbul’u konu alan 150’den fazla eseri ilk kez bu sergi için Meşher’de bir araya getirilmişti.

Ücretsiz çevrimiçi turlarda, Gritchenko’nun İstanbul temalı eserlerini, sergide yer alan arşiv belgeleri ve Meşher rehberlerinin anlatımıyla keşfetmeye devam edebilirsiniz.

* Etkinlik süresi farklılık gösterebilir.

KAYIT

Kişisel Verilerinin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni 'ni okudum ve bu kapsamda kişisel verilerimin, tanıtım süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla; Vehbi Koç Vakfı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, ilgi alanlarıma ve kullanım alışkanlıklarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini ve bu kapsamda formda belirttiğim iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini ve bu amaçla hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

REZERVASYONUNUZ TAMAMLANDI

Ebülten

Aktivasyon linki eposta adresinize gönderildi.
Meşher ebültene üye olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen eposta adresinize gelen bağlantıya tıklayarak üyeliğinizi onaylayın.

EBülten

Kaydınız alınmıştır.