Geçmiş Etkinlik
Çevrimiçi Rehberli Sergi Turu:
Mâziyi Korumak: Sadberk Hanım Müzesi’nden Bir Seçki
4 ve 11 Mayıs 2021 Salı, 18.00
6 ve 13 Mayıs 2021 Perşembe, 18.00
Katılım ücretsizdir.
Turun dili Türkçedir.
Çevrimiçi bağlantı mecrası: Zoom
Süre: 60 dakika*
Mâziyi Korumak” sergisini rehberlerimizin anlatımıyla evinizden keşfedin.

Türkiye’nin ilk özel müzesi olan Sadberk Hanım Müzesi’nin kırk yıllık tarihinde gelişen ve zenginleşen kültürel birikiminin geniş kitleler ile buluşturulması amacıyla gerçekleştirilen “Maziyi Korumak”, sergi rehberlerinin anlatımıyla çevrimiçi ortamda yeniden keşfe açılıyor.

Serginin küratörlüğünü üstlenen Sadberk Hanım Müzesi Müdürü Hülya Bilgi’nin, müzenin geniş kapsamlı Arkeoloji ve Türk-İslam koleksiyonlarından seçtiği 200’ü aşkın nadide eser, ait oldukları döneme ışık tutarak, MÖ 6. binyıldan 20. yüzyıla uzanan geniş bir zaman diliminin öyküsünü geleceğe taşıyor.

* Etkinlik süresi farklılık gösterebilir.

KAYIT

Kişisel Verilerinin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni 'ni okudum ve bu kapsamda kişisel verilerimin, tanıtım süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla; Vehbi Koç Vakfı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, ilgi alanlarıma ve kullanım alışkanlıklarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini ve bu kapsamda formda belirttiğim iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini ve bu amaçla hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

REZERVASYONUNUZ TAMAMLANDI

Ebülten

Aktivasyon linki eposta adresinize gönderildi.
Meşher ebültene üye olduğunuz için teşekkür ederiz. Lütfen eposta adresinize gelen bağlantıya tıklayarak üyeliğinizi onaylayın.

EBülten

Kaydınız alınmıştır.